Performans Pazarlaması ve Reklam

Satışlarınızı arttırmak için reklam stratejilerinizi biz oluşturalım

Mükemmel Reklamlar

Re-marketing Kampaya Yönetimi

Re-marketing reklamlarını ürününüzü asıl sattıran reklamlar diye özetleyebiliriz. Ürünlerinizi sattığınız bir e ticaret siteniz varsa, sitenize ilk defa girecek kullanıcıların %3 sadece alış veriş yapacaktır. Geri kalan %97’lik kısım alış veriş yapmadan sitenizde bazı ürünleri inceleyip çeşitli nedenlerden dolayı sitenizi terk edecektir. İşte tam bu noktada sitenizi ziyaret etmiş kullanıcılar arasından ürün satın alma ihtimali en yüksek olanları belirleyerek ürünlerinizin pazarlamasını yapıyor, onlara uygun reklamlar gösteriyoruz. Tabi bunun için mükemmel stratejiler geliştiriyoruz.

Google Aramalı Ağlarda Reklam

İnternet kullanıcıları bir ihtiyacı olduğu takdirde google arama sayfasını ziyaret ederek ihtiyacı olduğu hizmeti bulmaya çalışıyor. Arama sonucunda kullanıcıların %80 ikinci sayfayı ziyaret etmiyor. Bu da demek oluyor ki ilk sayfada görüntülenmek ürünlerimizi satmak veya kurumsal itibarı sağlamak için oldukça önemli. Bunun için sizin yerinize google aramalı ağlar reklamlarını en iyi şekilde yönetiyoruz. Her reklam veren ne yazık ki arama sonuçlarında gözükmeyebiliyor. Her aramda gözükmek bazen maliyet bazen de prestij açısından şirketinize güzel sonuçlar sağlamayabilir. Bunların ayrımını yaparak, doğru adımlar atmak gerçekten önemli.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Ülkemizde 59 milyon aktif internet kullanıcılarının 52 milyonu sosyal medya platformlarını da kullanıyor. Bir markanız ve ya sattığınız bir ürününüz varsa internet kullanıcıları hakkınızda bir fikir sahibi olmak için ilk olarak sosyal medyadan bilgi toplamayı deniyorlar. Tabi bu konuda sosyal medya yönetimi oldukça önem arz ediyor bunun için sayfamı ziyaret edebilirsiniz. Sosyal medyanızın çok iyi yönetildiğini varsayarak sosyal medyada vakit geçiren kullanıcılara sosyal medya reklamlarını kullanarak potansiyel müşterilerinizin gönlünü çalabilir hali hazırda olan müşterilerinize de güven aşılayabilirsiniz. Bir çok strateji üretilen bir kulvar olan sosyal medya reklamları için kurumumuzdan danışmanlık alabilirsiniz.

Google Merchant Kampanya Yönetimi ile Reklam

Google Merchant E-ticaret sitenizdeki ürünleri Google yüklemenizi sağlayan işlevsel bir araçtır. Google aramalarında alış veriş yapmaya teşvik eden reklamları bu yöntemle planladıklarını söyleyebiliriz. Ayrıca e-ticaret sitenizde binlerce ürününüzü kolaylıkla Google yükleyerek potansiyel müşterilerinize reklam yapıp satışlarınızı arttırabilirsiniz. Tabi ki reklamları yaparken belirli stratejiler ile ilerlemek satışlarınızın miktarını etkileyecektir.